seznamka findyn logo nezadaní single tučňák zpět na aktivity home

Neobyčejná akrojóga

Popis:

Užijte si aktivitu a seznamte se přirozeně a zábavně při skupinové aktivitě. Seznamte se při objevování základů akrojógy! Tato aktivita určena pro všechny single, kteří se chtějí seznámit zábavnou formou a najít dlouhodobý vztah. Přihlaste se a jděte naproti příležitosti se seznámit.

Co je to "akrojóga"?
Akrojóga je neobyčejná jóga, která se cvičí v párech. Kurz je určen pro každého, kdo má rád jakoukoliv formu sportu. Žádná předchozí zkušenost s jógou není nutná. Vůbec se nemusíte bát, že byste se před ostatními mohli ztrapnit. Všichni účastníci začínají od píky a naši instruktoři Vám vše vysvětlí. Budete příjemně překvapeni, co všechno zvládnete. Připravte se na hodně zábavy a smíchu.

Na kurzu protáhnete svá těla a seznámíte se zábavnou formou s dalšími nezadanými . Složení párů se v průběhu kurzu bude měnit a poznáte tak všechny účastníky. Aktivita trvá přibližně 2 hodiny. Po aktivitě budete mít příležitost pomocí formuláře uvést, kdo Vám byl sympatický a s kým byste rádi navázali kontakt.

Abychom se Vám mohli dostatečně věnovat, je kurz veden dvěmi zkušenými lektory v malých skupinkách s maximální kapacitou 12 nezadaných. Neváhejte tedy a přihlaste se už teď. Pozdní přihlášky budou zařazeny na waiting list (čekací listinu). Akrojóga dala naše lektory dohromady, třeba se to povede i Vám.

Co s sebou? Pohodlné oblečení na sport/fitness (boty nejsou třeba), pití a hlavně dobrou náladu.

Cena: 790 Kč Přihlaste se nyní za cenu 690 Kč.

(Věrnostní sleva pro ty, kteří se již jiné aktivity na findynu zúčastnili: 10%)

Termíny:

Přihláška:

Vyplňte prosím formulář a odešlete jej kliknutím na tlačítko odeslat přihlášku. Všechna políčka jsou povinná.

Přihláška:

Vyplňte prosím formulář a odešlete jej kliknutím na tlačítko odeslat přihlášku. Všechna políčka jsou povinná.Místo konání:

Neobyčejná klubovna
Norská 16,
Praha

Kontakt:

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat a napište nám na info@findyn.cz

Vysvětlivky:

volná místa   nula až několik obsazených míst
ještě volná místa  ještě zbývá několik volných míst
waiting list   plno, přihlášky pouze na waiting list

Foto:

seznamka findyn


seznamka findyn


seznamka findyn


Hodnocení:

4.5 / 5

5★
80% Complete (danger)
11
4★
80% Complete (danger)
4
3★
80% Complete (danger)
2
2★
80% Complete (danger)
0
1★
80% Complete (danger)
0

květen 2019
muž
Super aktivita s prima instruktory, i pro úplného začátečníka. Sešla se bezva parta, fyzicky dobře a velmi podobně zdatní, takže vše šlo přirozeně a celkem rychle, ale mně to občas trvalo :-)

květen 2019
žena
Bylo to fajn. Fajn lidi.

květen 2019
muž
Super!

květen 2019
muž
super

květen 2019
žena
(bez slovního komentáře)

květen 2019
muž
(bez slovního komentáře)

květen 2019
muž
formát super, lektoři super

květen 2019
žena
Netradiční seznamování. Prostor nevhodný, zejména "šatny". Cvičení celkem fajn, ale nepříliš dobře organizované bylo střídání dvojic. Zbytečně dlouho se zkoušela stejná pozice, dalo by se jich v klidu stihnout více a bylo by to atraktivnější. Dotklo se mě věkové rozmezí, které je jiné pro ženy i muže - pro ženy je horní hranice o x let nižší než pro muže.

findyn: Zdravíme a děkujeme za zpětnou vazbu, které si vážíme. Mrzí nás, že jste s organizaci akrojógy nebyla úplně spokojena. Prostory, které jsou zatím provizorní, vskutku nejsou příliš moderní. Vězte, že na vylepšení pracujeme a v současné době hledáme vhodnější prostory. Věkové rozmezí bylo takto zvoleno na základě provedeného průzkumu. Časem plánujeme rozšířit nabídku aktivit i věkových intervalů. Pokud jste na akrojóze nenašla spřízněnou duši, tak Vás rádi uvidíme na jiných aktivitách. Děkujeme a přejeme hodně štěstí při seznamování, tým findyn

duben 2019
muž
Zajímavá zkušenost, před přihlášením jsem se obával, zda to zvládnu a nakonec úlně v pohodě. Fajn večer.

duben 2019
žena
Koncipované to bylo výborně. Výběr účastníků bohužel neovlivníte, někteří nebyli sportovně založení, ani povědomí o svém těle a síle. V prostoru bylo chladno.

duben 2019
muž
Zábavné a zajímavé.

duben 2019
muž
Fajn akce ale ocenil bych garantovaný počet účastníků, dnešní akce se zúčastnili jen 3 ženy a mužů bylo 5.

findyn: Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Nevyrovnaný počet účastníků nás mrzí. Původně bylo přihlášeno 5 dam a 5 pánů. Dvě dámy nakonec nedorazily a ani nás předem neinformovaly, takže jsme neměli šanci jejich místa obsadit. Aby se takovéto případy nestávaly, tak den před samotnou akcí všem účastníkům rozesíláme připomínací email. Děláme vše, co je v našich silách, aby skupiny byly vyrovnaně obsazené. S pozdravem, tým findyn

únor 2019
muž
Super zážitek, ze začátku trochu strach, jestli to nebude fyzicky moc náročně pro naprostého jóga laika, ale po chvíli už to bylo OK. Velmi zábavný večer v milé společnosti.

únor 2019
žena
Neotrely zpusob seznameni, rozhodne to prolomi ledy! Zaroven se neni ceho obavat, instruktori jsou skveli a provedou kazdym krokem.

únor 2019
muž
Aktivitu jsem si užil i bez předchozích zkušeností spolu s příjemnými organizátory i účastníky.

únor 2019
muž
Pohodový instruktoři, fajn parta lidí, přijemné posezení v hospůdce. Překvapila mě stavebně nedodělaná šatna, zima od nohou, jinak chlad byl spíše výhodou. Protože jste propagovali, že akrajóga je pro každého, čekal jsem cviky trošku jednoduší. To je tak, když si moc fandim.😄

únor 2019
žena
Acro je fajn a Gabča s Michalem (instruktoři) taky, lekci jsem si každopádně užila. Něco podnětů si neodpustím ;) Lektoři trochu spořili čas a od začátku hnali přímo do pozic, aniž by měli nepřipravené báze šanci si letce (zvednutá osoba) otěžkat :) Ale většina kluků to zvládla dobře a snad nikde nic neluplo.