FAQ - často kladené otázky

V názvu se promítá cíl naší společnosti – pomáháme lidem najít partnera pro dlouhodobé vážné vztahy.

Findyn je zkratkou pro “find your penguin” (česky: “najdi svého tučňáka“).

Tučňáčí páry žijí v harmonických vztazích založených na celoživotní věrnosti. Možná i Vy hledáte Vašeho "tučňáka" pro Váš život. Proto jsme tu pro Vás! Spokojené dlouhodobé vztahy je to, oč ve findynu běží.
Našim klientům pomáháme najít jejich druhou polovičku v celé České republice. Nejvíce uživatelů máme ve městech, vévodící s Prahou na prvním místě.
Nezadaní, kteří chtějí najít vážný vztah, nemají dostatek příležitostí se seznámit, chtějí se seznámit zábavným a přirozeným způsobem, střední a vyšší třída.

Velkou částí našich zákazníků jsou i nezadaní, kteří by nikdy nevyužili služeb seznamky“ - často slýcháme, že jsme jediná forma seznamování, která je pro ně přijatelná.
Od 18-ti let, horní věková hranice není omezena. Naši klienti jsou nejčastěji mezi 25 a 45 lety.
Nikde. Ve findynu seznamovací profily nevedeme. My seznamujeme naživo (offline).

Věděli jste, že 70% atraktivity člověka se nedá kvantifikovat, respektive vepsat do nějakého seznamkového profilu? Proto je nutné osobní setkání!
Obecně se jedná o aktivy s vysokou interakcí mezi účastníky, u kterých můžete ostatní dobře poznat a seznámit se.

Zcela různě, při sportu, při nevšedních zážitkových a adrenalinových aktivitách, na výletech, na kulturních akcích či přednáškách.

například: únikové hry, kurz malování, kurz vaření, piknik s deskovými hrami, degustace vína ve vinotéce, bowling a při spoustě dalších aktivit.

Prohlédněte si aktuální aktivity zde.
Zcela odlišně, záleží na typu aktivity, nejčastěji 2-3 hodiny, avšak nějaké některé aktivity mohou být třeba i celodenní nebo víkendové.
Ano, to je život, i takovéto situace mohou nastat. Doporučujeme při aktivitě poznat a popovídat si se všemi účastníky. Po aktivitě budete mít příležitost pomocí formuláře uvést, kdo Vám byl sympatický a s kým byste si rádi vyměnili kontakty. Poté se můžete sejít třeba na rande ve dvou.
Naše služba vytváří příležitosti se seznámit, garantovat Vám nalezení partnera však nemůžeme. Spojíme Vás se nezadanými, kteří se chtějí vážně seznámit, setkáte se s lidmi naživo, ne ve virtuálním světě. Tedy ve zkratce: půda je dobře připravená, teď už to je na Vás a troše štěstí.

Naše doporučení:
  • Sezením doma na gauči to nepůjde – účastněte se aktivit, poznávejte nové lidi.
  • Mějte reálné představy a buďte otevření - Kouzelný klobouk na Angeliny Jollie a Brady Pittů nemáme. Někdy můžete být překvapeni, kdo Vás okouzlí nějakou vlastností, ačkoliv byste to na první pohled vůbec nečekali.
  • Užívejte si aktivity, buďte pozitivní - být negativní není atraktivní a tím nikoho nezaujmete. Když hned na první aktivitě nepotkáte nikoho, kdo by Vás zaujal - nic se neděje, čas na další zábavu, čas na další aktivitu!